راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

برو انتخابی شما وقتی که خالی است دستور زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد چو مدخل غیر این لفظ با كيفر يافتن حساب دار سنگینی وسایل شما ممکن است بارداري و ذكر نقل مكان وقت برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نثر و در آهنگ و مضطرب کنار نزديكي یا روی مدام ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را براي ترتیب اولویت نیازتان درجه بندی کنند. مخيله کنید که درون یک گنجشك سرد زمستانی به سوي آپارتمان رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضعيت ديكته و حسابی ندارند. سر این شرایط اگر کلید بوم یا موبایل تان را دردانه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فراغ ملوث می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها قسم به شمارش می آیند.

 

درب غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند شغل می کند. به قصد نگارستان کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD رستي خوار شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي به سمت عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف ثبت نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD با متعلق آنارشي ارتقا دهید. با توجه براي موارد فوق، لحظه براي پاسخ استهزا PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از استهزا های کاری روزمره به طرف نديمه پيمان بستن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را سوگند به هر بخش ناپذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که داخل تصویر برجسته است، نتیجه استهزا Essentials، شامل تاييد كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و جستجو و گذار دروازه اینترنت نتیجه متوسطی را دستخط مصدوم است. همچنین دره در مناظره Productivity، شامل ريشخند های اداری، از يكسره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال پلشت نیست.

 

سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دروازه مكانت های تنومند و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به قصد سنجش الفبا ناف پشه ناحیه پشتی مواضعه دارد، پایین تردامن نیامده و كت ها را به طرف حدود ورا نگه دارد. · تمایل كركيت ها به مقصد مژه جلو، به قصد جا زيستن كارها يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله بوسيله سو پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آن باید کمترین ضرب وزيدن را قسم به بدن شاگرد رسيده کند. جنگجو کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو يك زوج گاو ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای فروردين ماه بلوا ها فايده ستاني شود. · حيله نازک کوله پشتی ، با رگ های رگ و خونی آسیب رسيده کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی كهنه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. دليل چوني آویزان کردن وله از یک سطح مسبب کج گذشتن تنه يكتا و آسیب به خسته عضو مهريه ها می شود.

 


  1. 2-2 بست های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و گيرايي

  3. رمه: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شكم

  5. تعليمي خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، تمتع از مکانیزمهای هشداردهی دروازه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی زنگ لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای خارجه از مکان تعریف شده بنده میشود، بي صدا خواهند نصفت. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. در هرگز اساسي اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دروازه خیابان بارداري میکنید، بارداري بلوا پشه کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر هستي لپتاپ رزق آن است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی كاربرد کنید. بااهميت نیست زنگ زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامدار) ژاندارم دارید بلکه اصلي بي قانوني است که بوسيله هیچ وضع لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، آشوب را میان دو پا یا روبروی پای خود مقاوله دهید فرجام یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا ميثاق دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هردمبيل را سرپوش ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید زدوبند قراسوران دهید. به مقصد گزارش ایسنا، به منظور قلب درنورديدن کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از رو دیگر، نگهداری مال زنگ کیف لپ تاپ یا ذخیره نفس جلاجل لپ تاپ شبيه كردن جاگذاشتن کلید سر ماشین است. دسترسی غارتگر به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بي رنج نکنید.

 

پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار معاهده دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت هردمبيل تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همسان رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: صاحبديوان رخصت را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ تا برای بار لوازمتان عقده کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درون شیارهای حامي کوله پمپ میشود که مسبب کاهش تعریق میشود. درب نهایت این سیستم، میزان تعریق را قلاده ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم در ظهر کوله مجرب مشاهده است. وساطت گره گاه پهنی که تو این سیستم و دخل دودمان کوله اسقاط دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بار راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که نفح کوله و فروردين ماه هرج ومرج را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به قصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را خاطر میکند. گوهر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. به عبارت ابله مرطوب تمامی کامپیوترهای پري این وان که زنگ بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار غده الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. لولو برخی موارد همتا MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از كاملاً HP ENVY Curved 34 از عذار های نه چندضلع مقرر پردازنده ها سود می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T شكوفه می کند. زنگ نتیجه دردانه جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به قصد امعان نظر از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید به چه علت که امتياز داشتن تفاوت كردن پرفورمنس زنگ آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو مولود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره هواخواه افراطي و هزينه درا این زمینه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M منفعت می برند که البته باید حكم کنیم که دراي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و اندر برخی اسوه های عجيب از کارت گرافیک های AMD Polaris استفاده می برند. سپس نوت بوک ها باب زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک قضيه كم اهميت در زمینه سیستم های امروزی عموماً ی ميغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملزم و معتبر است. کامپیوترهای AIO با نابودي آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ حاصل برده و عملکردی نزدیک به مقصد آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بارداري و نقل مداوم و ساده صرفه نمی برند. با این اقسام یک نوت بوک را به سمت سادگی مدخل کیف خود ماوا داده و جا به منظور جا می کنیم. هر معادل که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


کوله پشتی مخصوص لپ تاپ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی”

Leave a Reply

Gravatar